Emo Rock Punk Gothic Metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞK VE ÖLÜM

AŞK VE ÖLÜM Empty AŞK VE ÖLÜM

Mesaj tarafından manyaq-senem C.tesi Haz. 21, 2008 2:37 pm

9. sınıf ; şuan dersteyiz yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum, onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.O beni en yakın arkadaşım beni sadece arkadaşı olarak görüyor NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA KENDİMDEN ÇOK UTANIYORUM 10.Sınıf; evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.Sonra bize geldi bana sımsıkı sarılıp ağladı.Şuan dizimde uyuyor saçlarını okşayıp o gül yüzünü doya doya seyrettim.Ben onu o kadar çok severken o beni sadece arkadaşı olarak görüyor NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA KENDİMDEN ÇOK UTANIYORUM.. 11.Sınıf; mevzuniyet balosu; onunla çocukluktan beri arkadaşız 8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik lise sonda mevzuniyet balosunna gidecek eşimiz olmazsa beraber gidecektik.Beni aradı erkek arkadaşının hastalanıp gelemeceğini söyledi ve beraber gidebilirmiyiz diye sordu.Kabul ettim.Balodaki en güzel kız oydu bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi.. Gece boyu dans ettik kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm onu çok seviyordum gece sonunda onu evine bıraktım beni yanağımdan öptü en iyi arkadaşıolduğumu söyledi. Onu gerçekten çok seviyordum ama o beni arkadaşı olarak görüyordu ona onu sevdiğimi nasıl söylerim.NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA KENDİMDEN ÇOK UNATIYORUM.. Aradan yıllar geçti.. Şimdi o canımdan çok sevdiğim meleğimi toprağa veriyorum.Özel eşyalarının arasından kara kaplı bir defter çıkmış bana verdiler okuyup okumamakta kararsız kaldım açtım bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu ; ŞU AN DERSTEYİZ VE YANIMDA DÜNYA YAKIŞIKLISI BİR ÇOCUK OTURUYOR YÜZÜNE BAKMAYA DOYAMIYORUM ONU NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ BİLMİYOR BENİ ARKADAŞI OLARAK GÖRÜYOR ERKEK ARKADAŞIM OLDUĞU YALANINI SÖYLEYEREK VE SÜREKLİ ONUNLA İLGİLİ YALANLAR UYDURARAK YANINDA OLABİLİYORUM ONU CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM BANA BİR KERECİK SeNi SeViYoRuM DESEYDİ DÜNYALAR BENİM OLURDU.Ben bu satırları okurken meleğimi çoktan gömdülr hıçkırıklarımı tutamıyorum gözümü mezarından alamıyorum MeRaK eTmE BiRiCiĞiM bEnDe BeNdE sEnİ çOk SeViYoRuM

''SEVMEK ÖLMEKTİR BENCE BENDE SEVMİŞTİM ÖLMEDEN ÖNCE''

yha arkidaşlar tutamıom kendisimi
manyaq-senem
manyaq-senem
Admin

Kadın
İş/Hobiler : emo punk rock metal takılmak

http://www.gruphepsim.4rumer.net